Şişme Oyun Parkı Kiralama Fiyatları

şişme oyun alanları fiyatları

Şişme Oyun Parkı Kiralama Servisi

Şişme Oyun Parkı Fiyatları – Günümüzde birçok alışveriş merkezi bahçesinde şişme oyun parkuru da görmekteyiz. Farklı farklı tasarımlarla yapılmış olan şişme oyun parkurları, çocuklar için çok eğlenceli olmakta ve enerjilerini atacakları güzel bir imkânı tanımaktadır. Bunun yanında büyükler de kaza riskinin çok az olduğu bu emniyetli parkurlar sayesinde, güvenle işlerini hallederlerken çocuklarının parkta oynaması esnasında gözleri arkada kalmamaktadır.

şişme kaydırak kiralama ücreti

İstanbul Şişme Oyun Parkı Modelleri

Şişme oyun Alanları fiyatları oldukça uygun olması ve çok fazla çeşidi bulunmasıyla da bütün organizasyonlarda ilgi çeken etkinliklerden biri haline gelmiştir. Şişme oyun parkuru çeşitlerini saymakla bitmeyecektir. Örneğin rodeo, şişme futbol parkuru, şişme tırmanma şeridi, kaydıraklı oyun alanı ve şişme oyun parkurlarının bir klasiği olan zıp zıp bunlardan sadece birkaçıdır.

Şişme oyun parkurları Ücreti firmamız tarafından oldukça uygun bütçelerle sağlanmakta; dilediğiniz etkinlik alanına emniyetli bir şekilde kısa sürelerde kurulabilmektedir. Firmamıza bağlı olarak çalışan teknik destek elemanları, kapalı ya da açık mekân fark etmeksizin, kurulum ve söküm işlemlerini yapabilmekte ve etkinliğiniz boyunca sizlere gerekli olabilecek tüm teknik destekleri de sağlamaktadırlar.

kiralık şişme oyun parkları

Kiralık Şişme Oyun Parkı Ücretleri

Şişme Oyun Parkı sayesinde çocukların unutulmaz bir gün geçirmesi ve de bütün enerjilerini bu parkurda bırakmaları firmamızın garantisi altındadır. Çocukların gönüllerince eğlenerek mutlu olmaları, anne ve babaların da çok mutlu olacaklarını anlamına gelmektedir.

Düzenleyeceğiniz herhangi bir organizasyonda şişme oyun parkuru kiralayarak, önemli bir farklılığa imza atabilir ve bu sayede hem çocukların hem de davetli ailelerin felekten bir gün geçirmesine vesile olabilirsiniz.

Zengin çeşitlerimiz ve uygun fiyatlarımız için, organizasyonun birkaç gün öncesinde bizimle temasa geçmeniz faydanıza olacaktır. Şişme oyun parkurları fiyatları ve diğer detaylar hakkında detaylı seviyede bilgi almak ya da sipariş vermek için lütfen bizi arayınız.

şişme oyun alanı fiyatı

Şişme Oyun Parkı Fiyatlarını Öğrenmek İsterseniz Bize ulaşın. 0532 692 98 48